شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

تردمیل

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

تردمیل بی اچ فیتنس Pioneer R2

تردمیل بی اچ فیتنس Pioneer R2 موتوري با قدرت 2.5 اسب بخار دارد که تا وزن 100 کيلوگرم را تحمل مي کند. ابعاد تسمه تردميل 125*44 سانتی متر بوده که محدوده دويدن را مشخص مي کند و تردميل تا 16 کيلومتر سرعت دارد. شيب دستگاه تا 12 درجه برقي است و مي توان شدت تمرينات را با استفاده از آن افزايش داد. این تردمیل بی اچ فیتنس قابليت تاشوندگي دارد که در صورت عدم استفاده مي توان آن را بست و با جک گازي دوباره نصب مي شود. مانيتور تردميل نمايشگر سرعت، زمان، مسافت، کالري و ضربان قلب است. اين تردميل داراي 12 برنامه از پیش تعیین شده، برنامه Body fat است. اين تردميل مجهز به گيره ايمني است تا در صورت بروز حوادث احتمالي منجر به توقف سريع دستگاه شود. اين تردميل محصول اسپانیا بوده که 30 ماه گارانتی قطعه، 5 سال گارانتی موتور و 5 سال خدمات پس از فروش دارد.

تردمیل بی اچ فیتنس I RC04 Dual

تردمیل بی اچ فیتنس I RC04 Dual موتوري با قدرت 3.75 اسب بخار دارد که تا وزن 140 کيلوگرم را تحمل مي کند. ابعاد تسمه تردميل 140*51 سانتی متر بوده که محدوده دويدن را مشخص مي کند و تردميل تا 20 کيلومتر سرعت دارد. شيب دستگاه تا 15 درجه برقي است و مي توان شدت تمرينات را با استفاده از آن افزايش داد. دستگاه قابليت تاشوندگي دارد که در صورت عدم استفاده مي توان آن را بست و با جک گازي دوباره نصب مي شود. مانيتور تردميل نمايشگر سرعت، زمان، مسافت، کالري و ضربان قلب است. اين تردميل داراي 12 برنامه تمرینی ، برنامه User ،برنامه HRC و تست سنجش چربی است. اين تردميل مجهز به گيره ايمني است تا در صورت بروز حوادث احتمالي منجر به توقف سريع دستگاه شود. اين تردميل محصول اسپانیا بوده که دارای 2 سال گارانتی قطعات ، 5 سال گارانتی موتور، 10 سال خدمات پس از فروش دارد.

تردمیل بی اچ فیتنس I RC01 Dual

تردمیل بی اچ فیتنس I RC01 Dual موتوري با قدرت 2.7 اسب بخار دارد که تا وزن 130 کيلوگرم را تحمل مي کند. ابعاد تسمه تردميل 135*45 سانتی متر بوده که محدوده دويدن را مشخص مي کند و تردميل تا 18 کيلومتر سرعت دارد. شيب دستگاه تا 15 درجه برقي است و مي توان شدت تمرينات را با استفاده از آن افزايش داد. این تردمیل بی اچ فیتنس قابليت تاشوندگي دارد که در صورت عدم استفاده مي توان آن را بست و با جک گازي دوباره نصب مي شود. مانيتور تردميل نمايشگر سرعت، زمان، مسافت، کالري و ضربان قلب است. اين تردميل داراي برنامه Body Fat و 12 برنامه ی پیش فرض،1 برنامه HRC است. اين تردميل مجهز به گيره ايمني است تا در صورت بروز حوادث احتمالي منجر به توقف سريع دستگاه شود. اين تردميل محصول اسپانیا بوده که 30 ماه گارانتی قطعه، 5 سال گارانتی موتور و 5 سال خدمات پس از فروش دارد.

1